Worki na Śmieci

( ilość produktów: 20 )

Do asortymentu produktów w naszej hurtowni BHP należą również worki na śmieci. W trosce o środowisko naturalne w ofercie prezentujemy bardzo wiele produktów o różnej pojemności, aby z łatwością dobrać je do kosza na odpady a tym samym dbać o domowy recykling. 

W tej grupie produktów oferujemy również pudła próżniowe wielokrotnego użytku - wyjątkowo mocne i trwałe, wyposażone w podwójny szczelny zamek. Ułatwiają przechowywanie kołder / poduch / pościeli / kocy, które zwykle zajmują bardzo dużo miejsca poprzez usunięcie powietrza z pudła (za pomocą zwykłego domowego odkurzacza), Dodatkowym atutem próżni jest zabezpieczenie przechowywanych rzeczy przed molami, wilgocią i przenikaniem zapachów z zewnątrz. 

W asortymencie tej grupy oferujemy również worki do prania z zamkiem (dzięki ich zastosowaniu delikatne rzeczy tj. bielizna, firanki, koronkowa odzież - nie niszczą się i nie rwą podczas prania) oraz folie ochronne (idealne dla malarzy do osłony przedmiotów przed zabrudzeniami farbą) i folie bezpieczeństwa i stretch.  

    pixel