Narzędzia

( ilość produktów: 135 )

Kategoria wyposażenia zakładów - narzędzia Gertu jest w naszej hurtowni BHP bardzo rozbudowana. Składają się na nią trzy podstawowe podkategorie, w których kryją się wszystkie niezbędne do prawidłowej pracy przedsiębiorstwa, profesjonalne narzędzia pracy.

Pierwszą kategorią są narzędzia budowlane w zakres których wchodzą m.in. łomy i przecinaki, materiały ścierne, szczotki, młotki, siekiery, noże, nożyce, pędzle i wałki, pilniki i dłuta, przyrządy do glazury i szkła, szpachle, kielnie, pace, ściski, imadła, wyciskacze, mieszadła oraz piły i akcesoria.

Narzędzia pomiarowe to druga z kategorii, w skład której wchodzą miary i poziomnice.

Kategoria trzecia to narzędzia warsztatowe - niezbędne przy naprawach, np. klucze tradycyjne, klucze do rur, szczypce, wkrętaki i końcówki wkrętakowe, komplety kluczy oraz nasadki i akcesoria.

Dobrze wyposażony zakład pracy daje gwarancje profesjonalnego wykonania powierzonych obowiązków z naciskiem na jakość, szybkość w działaniu oraz bezpieczeństwo. Używane zgodnie z przeznaczeniem będą dawać satysfakcję przez długi okres czasu. 

Nie należy zapominać również o torbach i pasach narzędziowych. To one gwarantują szybkość i poręczność. W naszej ofercie polecamy również walizki na narzędzia dzięki którym wszystkie narzędzia będą w zasięgu ręki a także transportowane w bezpieczny sposób. 

pixel