Fartuchy

( ilość produktów: 189 )

Bardzo istotnym elementem ochrony osobistej jest fartuch. W zależności od zadanej funkcji w naszej hurtowni BHP znajduje się wiele rodzajów, kolorów i fasonów.
W asortymencie przedstawiamy fartuchy dla gastronomii zgodne z przepisami HACCP (zapaski przednie dla kelnerów, kucharzy czy sprzedawców), fartuchy dla SPA (tuniki damskie do zakładów fryzjerskich i kosmetycznych), metalowe - antyprzecięciowe (przeznaczone do operacji cięcia w których noże skierowane są w kierunku ciała), polipropylenowe, z PCV, foliowe czy zTyvek (fartuchy do zadań specjalnych - chronią przed wodą, odporne na tłuszcze, enzymy, kwasy - idealne dla przemysłu chemicznego - odporne na uszkodzenia mechaniczne) a także fartuchy ochronne wysokiej jakości – doskonałe dla mechaników i operatorów maszyn i urządzeń – odporne na smary z dużą ilością kieszeni.
Wszystkie produkty w naszej hurtowni są najwyższej jakości - znanych i wiodących producentów tj 3M, DUPONT, FRIEDRICH MUNCH, KRUUSE, LEBER&HOLLMAN, PROS, REIS oraz SIOEN.

pixel