Kurtki

( ilość produktów: 151 )

W aktualnej ofercie hurtowni BHP oferujemy solidnie wykonane kurtki robocze, które charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne.

W naszym asortymencie znajdują się kurtki ochronne (na okres wiosna-lato-jesień lub ocieplane - zimowe) oraz kurtki specjalistyczne i ostrzegawcze - wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami (np. dla spawaczy, chroniące przed czynnikami gorącymi i płomieniem, chroniące przed chemikaliami, termoizolacyjne, zapewniające wysoką widoczność, chroniące użytkowników pilarek łańcuchowych, we fluorescencyjnym kolorze czy z pasami odblaskowymi)

Wśród kurtek dostępnych w naszej hurtowni występują wersje z kapturem często chowanym w kołnierzu lub bez. Kieszenie boczne, przednie i piersiowe pozwalają na podręczne przechowywanie drobiazgów czy narzędzi niezbędnych do pracy. W pasie i rękawach często stosowane są ściągacze zapobiegające wywiewaniu ciepła przez wiatr. 

W naszej ofercie jest wiele modeli kurtek o różnych modelach / fasonach, wyprodukowane z różnych materiałów (zgodnie z pełnioną funkcją), w wielu nowoczesnych kolorach do wyboru.

Polecamy wybór naszych towarów nie tylko do pracy ale również poza nią.  

pixel