Ochrona Dróg Oddechowych

( ilość produktów: 45 )

Skuteczna ochrona dróg oddechowych  ma bardzo duże znaczenie w działaniach profilaktycznych dlatego tak istotny jest ich właściwy dobór do środowiska pracy i rodzaju zagrożenia. 

Aby zminimalizować ryzyko zawodowe należy stosować środki ochrony indywidualnej.

Odpowiednio dobrana ochrona BHP jest niezbędna dla wielu branż między innymi dla pracowników budowlanych, rolników i ogrodników, pracowników przemysłu spożywczego, służby zdrowia, laboratoria czy przemysłu kosmetycznego. 

W asortymencie naszej hurtowni BHP są filtry przeciwpyłowe i pochłaniacze (chronią drogi oddechowe przed cząstkami stałymi i ciekłymi), maski całotwarzowe (wielokrotnego użytku), maseczki higieniczne (jednorazowe), półmaski (ekonomiczne, wyjątkowo lekkie i proste w obsłudze) i aparaty oddechowe

Obowiązki związane ze stosowaniem środków ochrony indywidualnej spoczywają na pracodawcy, aby go spełnić konieczny jest przede wszystkim prawidłowy wybór rodzaju, typu i klasy środka ochrony indywidualnej spośród oferowanych na rynku. Szeroki asortyment dostępny w naszej hutowni BHP z pewnością pozwoli na wybór odpowiednich!

pixel