Szaliki i Inne Okrycia Szyi

( ilość produktów: 28 )

W dziale szaliki i ochrona szyi posiadamy w naszej hurtowni BHP sporo produktów spełniających różne funkcje - w zależności od zapotrzebowania.

Pierwszym elementem jest osłona szyi z TecaWeld, która została wykonana z trudnopalnych tkanin. Tworzy ona osłonę przeznaczoną do użycia z przyłbicami i osłonami twarzy Speedglas jako dodatkowa ochrona przeciwko iskrom i rozpryskom powstającym w procesie spawania gazowego i elektrycznego. 

Kolejną grupę produktów w tej kategorii tworzą szale szyfonowe oraz poliestrowe, które doskonale nadają się jako uzupełnienie wizerunku,. Są to szale typu apaszka - w wielu różnych kolorach do wyboru będą stanowiły świetny gadżet reklamowy dla pracowników którzy mają bezpośredni kontakt z Klientem. 

Do ostatniej grupy należą szale zimowe oraz kominy - niezbędne w chłodne dni - podczas pracy i rekreacji. Wykonane 100% z przędzy akrylowej, zapewniają ciepło i ochronę przed chłodem oraz wiatrem. Dostępne w sprzedaży modele z łatwością można dopasować do czapek dostępnych w ofercie naszej hurtowni BHP

pixel