Buty Gumowe / PCV / Nitryl / EVA

( ilość produktów: 123 )

Buty gumowe, z PCV, nitrylu lub tworzywa EVA, dzięki swoim nieprzemakalnym właściwościom służą do prac w mokrym / wilgotnym środowisku.

Wśród tej grupy produktów wyróżniamy kalosze damskie lub w męskie w wielu modnych wzorach i kolorach w wersji tradycyjnej oraz z dodatkowym ociepleniem.

Na szczególną uwagę zasługują spodniobuty - tzw. wodery - doskonałe rozwiązanie dla fanów wędkarstwa a także w rolnictwie

W asortymencie naszej hurtowni BHP oferujemy również buty bezpieczne oraz zawodowe - co oznacza że posiadają one wyjątkowe właściwości takie jak np. specjalnie urzeźbiona, antypoślizgowa i olejoodporna podeszwa, kwasogłuchoodporność - dzięki PCV modyfikowanemu z kauczukiem nitrylowym, z kołnierzem ściągającym, ze stalowym podnoskiem czy też antyelektrostatyczne oraz dla przemysłu spożywczego.

W tej grupie produktów oferujemy ponadto klapki ochronne (np. dla przemysłu spożywczego), klapki kąpielowe - w wariantach dla kobiet i mężczyzn a także buty filcowe z tworzywa EVA  (cholewa wykonana z włókniny zapewnia ciepłochłonność) oraz buty ocieplane - wykonane z tworzywa sztucznego połączonego z materiałem (ocieplane kożuszkiem od wewnątrz zapewniającym ciepło).

Większość dostępnych modeli to obuwie całoroczne, jednak wspomniane wcześniej buty ocieplane przeznaczone są na sezon zimowy, a z kolei klapki kąpielowe i ochronne szczególnie polecamy na sezon wiosenno-letni.

Jakość oraz długi czas użytkowania gwarantują producenci tj. DEMAR, FAGUM-STOMIL, LEMIGO, PROS oraz REIS.

pixel