Ochrona PPOŻ i Bezpieczeństwo Ruchu

( ilość produktów: 143 )

W środkach ochrony BHP, kolejną dziedziną wartą uwagi jest ochrona przeciwpożarowa oraz bezpieczeństwo w ruchu. Dziedzina ta jest bardzo szeroka i ma wiele gałęzi, którymi warto się zainteresować. 

Do asortymentu produktów PPOŻ w naszej hurtowni BHP należą między innymi gaśnice (pianowe, proszkowe oraz śniegowe), czujniki (czadu, gazu, dymu i wody) oraz apteczki i ich wyposażenie (samochodowe, przenośne oraz ścienne) oraz akcesoria PPOŻ (tj. prądownice, hydranty, koce termiczne, węże itp) natomiast w kategorii bezpieczeństwa ruchu dostępne są: pachołki, bariery, latarki, taśmy ostrzegawcze oraz farby do znakowania a także znaki bezpieczeństwa (instrukcje, tablice budowlane, tablice informacyjne, znaki BHP, znaki ewakuacyjne, znaki ostrzegawcze różnego typu, znaki na drogach wewnętrznych) wszystko po to aby zmaksymalizować bezpieczeństwo podczas pracy w ruchu drogowym. 

Właściwe oznakowanie miejsc pracy oraz ich newralgicznych punktów jest niezbędne i obowiązek ten należy do pracodawcy. Wszelkie miejsca, do których pracownicy mają dostęp w trakcie pracy, a gdzie istnieje możliwość upadku, kolizji z przeszkodami, czy spadania przedmiotów, powinny być wyraźnie oznakowane zgodnie z przepisami prawa. Należy również pamiętać że ochrona PPOŻ w miejscu pracy jest OBOWIĄZKOWA w każdej branży i musi być zapewniona przez pracodawcę w stopniu odpowiadającym wielkości zagrożenia.

Roboty na drodze podczas odbywającego się ruchu pojazdów należą do wyjątkowo niebezpiecznych. Trzeba więc szczególnie zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w ruchu. Dla zapewnienia maksymalnej ochrony, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni BHP. 

pixel