Ochrona Przed Upadkiem

( ilość produktów: 49 )

Według PIP i GUS upadek z wysokości jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków w środowisku pracy, dlatego pracownicy wykonujący prace tego typu powinni mieć zapewnioną odpowiednią ochronę. Wymagania te definiuje Kodeks pracy i obowiązujące przepisy BHP.

W asortymencie naszej hurtowni BHP znajduje się szeroki wybór odpowiednio wyselekcjonowanego sprzętu znanych marek, między innymi: amortyzatory bezpieczeństwa (ze wskaźnikiem sygnalizującym zużycie materiału), liny przyłączeniowe i linki (różnej długości oraz zaczepy taśmowe), szelki bezpieczeństwa (chroniące przed upadkiem), urządzenia asekuracyjne (np. siedziska do pracy na wysokości, urządzenia samozaciskowe, statywy, urządzenia samohamowne, urządzenia podnosząco-opuszczające, pasy pozycjonujące) a także zatrzaśniki z blokadami (stalowe oraz aluminiowe).

Ochrona przed upadkiem z wysokości jest niezwykle istotna w pracy ale i poza nią – podczas uprawiania sportów rekreacyjnych czy ekstremalnych takich jak np. wspinaczka górka czy trekking.

pixel