Linki

( ilość produktów: 13 )

Podczas pracy na wysokościach niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wyposażenie - zgodne z obowiązującymi przepisami. Najważniejsze jest oczywiście bezpieczeństwo, jednak liczy się również komfort pracy. 

Aby zaspokoić wszystkie te potrzeby zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni BHP. W asortymencie przedstawiamy liny przyłączeniowe różnej długości (10, 20 i 30m) - są one trójżyłowe - poliamidowe o średnicy 14mm - wyposażone we wskaźnik zielony i czarny sygnalizujący stopień zużycia materiału. Dedykowane do użytku w zestawie z urządzeniami samozaciskowymi.

W ofercie naszej hurtowni BHP prezentujemy również linki do pracy w podparciu oraz zaczepy taśmowe (taśma wykonana z poliestry - wytrzymała na zerwania z siłą 30 kN).

Ochrona przed upadkiem jest niezwykle istotna w wielu branżach - szczególnie podczas prac budowlanych (montażowych),  w pracach porządkowych oraz w przemyśle ciężkim - wszędzie tam gdzie praca odbywa się na wysokościach, a także podczas rekreacji i sportu (np. speleologia, wspinaczka górska, trekking czy alpinizm).

    pixel