Ochrona Rąk

( ilość produktów: 516 )

Do środków ochrony indywidualnej, jakie pracodawca ma w obowiązku zapewnić pracownikom zaliczają się rękawice ochronne. Ich dobór do środowiska pracy / rodzaju szkodliwych czynników i zapotrzebowania jest niezmiernie trudny, gdyż zróżnicowanie oferowanych przez rynek produktów jest bardzo duże. Ochrona rąk w naszej hurtowni BHP to kolejny dział którego asortyment jest bardzo szeroki, jednak podzielony na wiele podkategorii które ułatwią to zadanie.

W aktualnej ofercie sklepu prezentujemy rękawice wzmacniane (skórą licową, skórą dwoiną i typu mechanics & tactical), rękawice dziane i tkaninowe (z przędzy technologicznej lub bawełny, poliestru czy nylonu), rękawice skórzane (krótkie i długie), rękawice ocieplane i termoodporne (skórzane / wzmacniane skóra, dziane / tkaninowe), rękawice powlekane (latexem, nitrylem, PCV, poliuretanem i z nakropieniem), rękawice gumowe i z tworzyw (foliowe, latexowe, winylowe, nitrylowe), rękawice antywibracyjne (zapobiegające chorobie zwanej zespołem wibracyjnym), rękawice metalowe / antyprzecięciowe (przeznaczone do pracy w systemie HACCP), rękawice biologiczne (bakteriobójcze żele ochronne) oraz rękawice kuchenne.

Wszystkie produkty w naszej hurtowni są najwyższej jakości - znanych i wiodących producentów tj. Ansell, DuPont, Friedrich Munch, JS, KRUUSE, ogrifox, REIS, SECURA, UVEX, SEPEMGUARD oraz SIOEN

pixel